DOM GOŚCINNY AGH

„Sienkiewiczówka”

  • Konferencje

Obiekt pełni funkcję konferencyjną. Oferujemy obsługę konferencji, sympozjów naukowych, spotkań biznesowych, narad oraz spotkań okolicznościowych.


Na parterze budynku znajduje się klimatyzowana sala konferencyjna wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz komputerowy. Zaplecze konferencyjne „Sienkiewiczówki” daje możliwość organizowania konferencji do 25 osób.

 

konferencyjna

 

Na I piętrze oddajemy Państwu do dyspozycji Salon historyczny, gdzie można zorganizować spotkania o mniej formalnym charakterze. Konferencyjne stoły zostały tutaj zamienione na wygodne sofy i fotele. Dopełnienie salonu stanowi fortepian, co wprowadza w stan odprężenia i relaksu. Jest to idealne miejsce na mniej formalne spotkania i tzw. „small talk”. W bezpośrednim sąsiedztwie sali konferencyjnej oraz salonu znajdują się 2 pokoje VIP, w których mogą odbywać się kameralne spotkania (negocjacje, podpisanie projektu, umowy).

 

salonik

 salonik2

 

Serdecznie zapraszamy Gości do naszej stylowej Sali Klubowej, która mieści się w podziemiach kamienicy i gdzie każdego ranka od godziny: 7.00 do 9.30 serwowane są smaczne śniadania w formie bufetu. Jest to również miejsce, gdzie w zależności od Państwa oczekiwań możemy zorganizować lunch biznesowy, przerwę kawową, obiad lub spotkanie tematyczne.

 

klubowa